НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовий наряд гвардійців військової частини 3012 під час несення служби з охорони громадського порядку Суворівського району помітив невідомого громадянина, який побачивши правоохоронців, намагався уникнути зустрічі з ними.

 

Гвардійці не гаючи часу зупинили чоловіка та перевірили його по інформаційно-телекомунікаційної системи Нацполіції. Одразу було виявлено, що даний громадянин з початку квітня знаходиться у розшуку відділом поліції №3 Одеського районного управління №1 за скоєння злочину передбаченого частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб).

 

Даного громадянина було передано працівникам Нацполіції. Нагадаємо, що частина 2 статті 185 ККУ карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

 

Також, за час несення служби працівникам поліції було передано двох осіб за підозрою у скоєнні злочину передбаченого статтею 309 КК України. При поверхневій перевірці у одного із громадян були виявлені пігулки, схожі на наркотичні “Баклофен”, а у іншого паперовий згорток, в якому знаходилась невідома речовина рослинного походження, схожа на “Канабіс”.

 

В обох випадках на місцях працювала слідчо-оперативна група Нацполіції.

 

Діана Крайнова