НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці 11 бригади імені Михайла Грушевського відвідали могили полеглих гвардійців Одещини. Бійці відвідали місця пам’яті, у яких люди увіковічнили свою вдячність захисникам, дізнались більше про особистості воїнів та їхню самовіддану службу Україні. Пам’ять загиблих героїв вшанували покладанням квітів.

Солдат Дмитро Іванов з Ананьєва від побратимів отримав позивний «Спасатєль», адже до війни працював у службі цивільного захисту ДСНС України. Для захисту Батьківщини він приєднався до лав 2-го батальйону спеціального призначення НГУ «Донбас». Життя героя обірвалося 24 травня 2015 року під селом Широкине. Артилерійський снаряд розірвався поблизу бліндажа, де перебував Дмитро. Від отриманих поранень він загинув. «Спасатєля» поховали у рідному Ананьєві Одеської області.

Старший солдат Микола Колосовський двічі зголошувався стати на захист Батьківщини з початку російсько-української війни. У ніч на 7 серпня 2014 року блокпост Національної гвардії України поблизу Дебальцевого зазнав мінометного обстрілу з боку бойовиків. Одна з ворожих мін обірвала життя героя.

Солдат В’ячеслав Кирилов на псевдо «Козак» боронив Україну в лавах полку «Азов» Національної гвардії України. Воїн загинув 15 лютого 2015 року під час Широкинської наступальної операції, прикривши собою пораненого побратима.

Солдат Микола Троїцький на позивний «Акела» загинув 15 лютого 2015 року у бою з російськими збройними формуваннями в районі села Широкине. «Акелу» поховали у рідній Одесі. Вдячні містяни встановили меморіальну дошку в школі, де навчався Микола.

За мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, кожен із цих героїв нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Група інформації і комунікації Південного ОТО