НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

29 березня до Південного Одеського територіального управління Національної гвардії України завітали голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький, голова Одеської обласної ради Григорій Діденко, Одеський міський голова Геннадій Труханов, начальник ГУ НП в Одеській області генерал третього рангу Олег Бех, начальник ГУ ДСНС в Одеській області полковник Вадим Шулюк.

 

Присутні привітали особовий склад з 7-ю річницею Національної гвардії України та вручили військовослужбовцям почесні грамоти, відзнаки та цінні подарунки.

 

За сприяння міського голови в рамках програми «Безпечне місто», командир військової частини 3012 полковник Вячеслав Краснопольський отримав сертифікат та ключі від автомобіля «Fiat Ducato» для більш якіснішого виконання службово-бойових завдань.

 

Наприкінці заходу командування і керівництво міста та області обговорили питання розвитку силового блоку регіону під час огляду новітньої техніки, що знаходиться на балансі Національної гвардії. А також побачили зразки озброєння та екіпірування гвардійців, які охороняють спокій міст.

 

 

 

Михайло Кондира