НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

«Мужність, честь, закон, професіоналізм» – саме з таким гаслом навчаються та служать гвардійці Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Північного оперативно-територіального об’єднання. І досить часто завдячуючи їх службово-бойовій діяльності викриваються та попереджуються численні злочини і правопорушення.

Нагадаємо, що 4 вересня на території Оболонського району міста Києва було виявлено труп жінки з тілесними ушкодженнями. Під час відпрацювання території скоєного злочину військовослужбовцями військової частини 3027 та співробітниками Національної поліції України по орієнтуванні було затримано підозрювану особу.

За успішне виконання службового обов’язку, високий професіоналізм, ініціативність, наполегливість у наданні дієвої допомоги працівникам Національної поліції у затриманні злочинця подякою Головного управління Національної поліції в місті Києві нагородили чотирьох гвардійців вишгородської бригади.

«Виконання службово-бойових завдань – мій обовязок. Тим паче коли це стосується безпечного та мирного життя громадян. Мені дуже приємно, що керівництво Національної поліції високо оцінило наші дії. Впевнений, що й надалі буду сумлінно виконувати всі завдання», – розповідає солдат Руслан Гришко.

Група інформації та комунікації військової частини 3027