НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Атмосфера новорічних – різдвяних свят заповнює клуб військової частини 3008. Гвардійці виготовляють новорічні іграшки власноруч – великі й малі, прозорі й у мережеві. У святкове вбрання – прикрасу допомагає одягнути методист клубу. Лариса Колісніченко каже, у моді зараз ялинкові іграшки створені своїми руками.

«В крамницях, на базарах, ярмарках можна придбати безліч іграшок, але створене своїми руками, з натуральних матеріалів, вбрання для ялинки – це незабутньо, – розповідає методист клубу Лариса Колісніченко. – Який в людини настрій, така іграшка виходить. Гвардійці будуть радіти, що їхня іграшка сяє на ялинці протягом всіх новорічних свят. Для унікальних прикрас використовували яскравий папір, намисто, нитки та звичайні кульки» додає пані Лариса.

Уявити новорічні свята без ялинки, а ялинку без прикрас не можливо, каже солдат строкової служби Дмитро Кістень. Гвардієць навіть й гадки не мав, що в армії, продовжить домашню традицію. Новорічні прикраси виготовляє власноруч ще з малечку.

«Новий рік святкую у домашньому колі. Для нас це сімейне свято. Ми ретельно готуємося, купуємо одне одному подарунки, разом прикрашаємо ялинку. Вдома маю цілу колекцію старовинних ялинкових іграшок, серед них навіть з вати та зроблені своїми руками. Скляні – бережу як зіницю ока, адже купити такі зараз майже не можливо», – додає солдат строкової служби.

Понад пів сотні новорічних іграшок виготовили нацгвардійці, з того, що було під рукою. Ними прикрасили десять ялинок, які встановили в усіх підрозділах військової частини 3008. Найвища засяяла у клубі.

Анна Лазуренко