НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Міжнародному центрі НГУ, що в селі Старе на Київщині, слова клятви вірності українському народові виголосили 22 новобранці. І хоч урочистості проходили без присутності батьків та близьких для них цей день був сповнений хвилювань та радості, адже вони стали справжніми захисниками своєї Батьківщини.

Зі зброєю у руках сьогодні вони присягли бути чесними, вірними й відданими воїнами, сумлінно та наполегливо виконувати свої обов’язки та завжди бути готовими стати на захист державних рубежів.

«Вітаю зі складанням Військової присяги, вивчайте військову справу та станьте справжніми захисниками України», – привітав юнаків начальник Міжнародного центру полковник Олександр Крячко.

Новоспечені гвардійці із завмиранням подиху прослухали аудіо-запис привітання мами одного із новобранців, Людмили Ожак, яка дала материнський наказ – вірно служити Батьківщині.

Після складання присяги вже традиційно благословив та освятив воїнів на військову справу капелан Центру отець Іван Касенич.

Строковики із хвилюванням в голосі поділилися своїми враженнями від незабутньої події в їх житті:

«Хочу служити Батьківщині та піти на військову службу за контрактом. Для мене сьогодні особливий день, адже я у військовому однострої і склав Військову присягу», – сказав солдат Олександр Данильчук з Херсонщини. До служби він займався боксом та гартував себе фізично і морально.

«Я родом з Донеччини і пішов на строкову службу, не чекаючи, коли мені виповниться 20 років. Мрію про мирне життя в Україні, але треба навчитися міцно тримати зброю в руках», – сказав солдат Владислав Сисоєв.

Після урочистого ритуалу молодих воїнів привітали святковим концертом учасники творчого колективу Будинку культури міста Бориспіль, які побажали гвардійцям стати справжніми захисниками та гідно служити Україні.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ