НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, 25 травня 2021 року, Бригада швидкого реагування НГУ відзначає 6-ту річницю від дня заснування.

Привітати гвардійців приїхали представники Головного управління НГУ та органи місцевого самоврядування. Крім того, були присутні гвардійці, які отримали поранення під час виконання бойових завдань у районі проведення ООС разом зі своїми родинами та родичі воїнів, які загинули у бою.

Захід розпочався із вшанування воїнів Бригади, які віддали свої життя в боях на Світлодарській дузі. Бійці, які продемонстрували мужність під час виконання бойових завдань, отримали нагороди від Командувача НГУ та органів місцевого самоврядування.

“Я вважаю, що ми на належному рівні виконали бойові завдання, – зазначив командир частини, полковник Іван Миропольський. – На жаль, з втратами, але як командир я можу сказати, що для тих завдань, які ми виконували, ці втрати були мінімальні. Протягом останньої ротації, а це – дев’ять місяців на Світлодарській дузі, у нас було все: починаючи від боротьби з безпілотниками та артдуелей, і закінчуючи рукопашними боями з проросійськими бойовиками. Дякую за гідну службу!”

Наприкінці заходу усім присутнім продемонстрували сучасну військову техніку, що застосовується бійцями бригади для виконання завдань в районі проведення ООС, а також новітні зразки озброєння: штурмові гвинтівки “Форт-221”, UAR-15, гранатомети PSRL та снайперські гвинтівки Barret і UAR-10.

Бригада швидкого реагування є одним із найбільш боєздатних сучасних з’єднань Національної гвардії України, сформованим на основі досвіду армій НАТО. Починаючи з 2016 року підрозділи бригади брали участь у бойових діях у районі Станиці Луганської та Світлодарська й сьогодні продовжують виконувати службово-бойові завдання у районі проведення ООС. Під час боїв на Світлодарській дузі троє воїнів Бригади поклали свої життя заради Батьківщини, одному з них – розвіднику Сергію Михальчуку – присвоєно звання Герой України (посмертно).

Група інформації та комунікації в/ч 3018