НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

30-ту річницю від дня створення Західного територіального управління та військової частини 4114 Національної гвардії України відзначили у Львові. З нагоди ювілею військовослужбовців вітали цінними подарунками та заохочувальними відзнаками.

Начальник Західного територіального управління генерал-лейтенант Олександр Набок вручив відомчі заохочувальні відзнаки та грамоти військовослужбовцям територіального управління.

«Щодня ми виконуємо покладені на нас державною завдання, – говорить генерал-лейтенант Олександр Набок. – Ми одні з перших стали на захист країни у 2014 році, ми боронимо її терени і зараз. Військовослужбовці усього Західного оперативно-територіального об’єднання постійно виконують завдання у Донецькій та Луганській областях. Ми стоїмо на сторожі правопорядку в українських містах. Хочу подякувати кожному з вас, за вашу відданість Національній гвардії України, за вашу непохитну силу волі та любов до рідної країни».

Від Львівської обласної ради військова частина 4114 отримала новий автомобіль Reno Duster, який вже незабаром виїде на вулиці міста для забезпечення виконання завдань з охорони громадського порядку. Окрім того, 10 нових планшетів було отримано від Городоцької громади. Планшетні пристрої підключені до системи інформаційних повідомлень Національної поліції та рівнем відповідного доступу.

«Планшети допоможуть миттєво отримувати завдання для реагування на повідомлення про правопорушення або події, що стаються у Львові, – говорить заступник начальника Західного територіального управління зі служби полковник Степан Логуш. – Планшетні пристрої вже досить давно використовуються військовослужбовцями Нацгвардії як у західному регіоні, так і на території країни в цілому. Це прямим чином впливає на якість роботи як нацгвардійців, так і працівників поліції».

Аліна Новікова
фото Олег Тіхов