НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

День Святого Миколая – невід’ємна частина української культури та історії. Його з нетерпінням чекають діти, сподіваючись під подушкою знайти солодкі подарунки. Та й дорослі не перестають вірити у дива та звертаються до Святого з проханнями про здійснення найпотаємнішого.

Серед тих, хто плекаючи дитячі мрії та через роки не перестаючи вірити у дива – гвардієць Микола Копик. Сьогодні йому виповнюється 22. Уже два роки служить у Національній гвардії України. Свій день народження вперше святкує далеко від дому та рідних, адже нині виконує завдання в районі ООС.

«З дитинства я завжди просив у Святого Миколая здоров’я собі та рідним, намагався бути слухняним, щоб потім отримати винагороду за свою чемність. І навіть з віком віра у дива не зникає. До цього часу живе надія, що десь на небі Бог і Святі чують наші молитви», – розповідає боєць.

В операції об’єднаних сил Микола бере участь уже вчетверте. І щоразу сподівається, що востаннє.

«Кожен раз, коли повертаємося додому, мрію почути від командира: «Це була наша остання ротація, Донбас деокуповано. Ніколи не думав, що найбільше буду молитися про мир в Україні», – зізнається хлопець і твердо переконаний, що найближчим часом так і станеться.

Традиційно у цей день Микола Копик разом з іншими військовослужбовцями, які виконують завдання у зоні ООС, отримав солодкі подарунки. Також капелан угрупування отець Іван Хміль вручив гвардійцям маскувальні сітки та побутові речі, які напередодні передали волонтери. Спільною молитвою військові вшанували усіх тих, хто загинув, захищаючи територіальну цілісність нашої держави. 

Пресслужба угруповання

ОТУ «Схід»