НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

25 листопада, в рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» людство відзначає Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Саме тому у військовій частині 3039 сьогодні пройшла лекція з цього важливого питання.

«Проблема насильства щодо жінки є надзвичайно актуальною. Без подолання цього згубного явища в суспільстві неможливо створити сприятливі умови для самореалізації людини, вільного її волевиявлення, розвитку паритетної демократії, реалізації принципу рівних прав, свобод, і можливостей для жінок і чоловіків», – такими словами розпочала лекцію під назвою «Не мовчи! Протидій! Звільнись!» фахівець соціальної політики Миколаївського міського центру соціальних служб Ольга Іванець.

Слід зазначити, що в останні роки кампанія UNiTE використовувала помаранчевий колір як спільну тему, яка проходить через усі глобальні заходи. Помаранчевий є одним з офіційних кольорів кампанії UNiTE і в контексті її глобальної адвокації, використовується як символ світлого майбутнього, вільного від насильства щодо жінок та дівчат. Саме тому усі військовослужбовці прикрасили своє вбрання символічною помаранчевою стрічкою на знак підтримки жінок та боротьби з насиллям.

«Акція «16 днів проти насильства» – це ще один спосіб звернути увагу на роль жінки в секторі безпеки. З цією метою ми проведемо ряд заходів у нашій частині, які будуть направлені на зміну стереотипного підходу до ролі жінок та чоловіків в суспільстві, сприянню розширення участі жінок в миробудуванні», зазначив майор Сергій Кірічок.

Дмитро Горбачик