НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Назавжди 21. Сержант Сергій Михальчук. Посмертно – Герой України. Живий у нашій пам’яті і в офіційному найменуванні гостомельської Четвертої бригади оперативного призначення Національної гвардії України.

Рівно 2 роки тому, 14 грудня 2019 року був його останній бій. Сержант роти розвідки спецпризначення Сергій Михальчук був одним із наймолодших гвардійців, які виконували завдання на першій лінії в районі Світлодарської дуги. Героїчно загинув 14 грудня 2019 року внаслідок артобстрілу окупантів, прикривши своїм тілом побратима.

До роковин останнього бою сержанта Михальчука пресофіцери Бригади зняли короткий документальний фільм зі спогадами побратимів героя про його шлях воїна.

Нагадаємо, 21-річний молодший сержант четвертої бригади оперативного призначення Національної гвардії України Сергій Михальчук загинув 14 грудня в районі Світлодарської дуги у Донецькій області як справжній воїн під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності України. Життя гвардійця в результаті ворожого артилерійського обстрілу забрала міна. Під час вибуху Сергій взяв на себе основну кількість уламків, прикривши своїм тілом побратима.

Його героїчний вчинок завжди пам’ятатимуть не лише всі, хто його знав за життя, а й ті, хто знає його історію постфактум. Станом на 2021 рік Сергій Михальчук – один із п’яти гвардійців, яким посмертно присвоєно Указами Президента України за мужні та героїчні дії із захисту суверенітету і територіальної цілісності високе звання «Герой України».

Гостомельська військова частина 3018, де служив воїн, минулого року отримала почесне найменування «імені Героя України сержанта Сергія Михальчука».

У школі на Харківщині, де навчався Герой України нацгвардієць Сергій Михальчук, встановили меморіальну дошку в його шану. 

Група інформації і комунікації військової частини 3018