НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Навчальний центр імені Василя Вишиваного Національної гвардії України – люди, військовослужбовці, які щоденно вдосконалюють себе, задля того, щоб у подальшому набутий досвід передати курсантам, які прибувають до нас на навчання.

Кожен боєць, який захищає свою Батьківщину повинен не тільки майстерно володіти зброєю, а також вміти вміло надавати першу допомогу в бойових умовах. Але мають бути і ті, хто взяв на себе велику відповідальність навчити воїна азам домедичної підготовки в обсязі само та взаємодопомоги при пораненнях, травмах і ураженнях, що є доволі актуально у районі проведення ООС.

Старший інструктор циклової комісії військово-медичної підготовки відділення професійно підготовки – головний сержант Олена Кощєй, знає, що таке «витягати людину з іншого світу», адже має за плечима 20 років роботи на кареті невідкладної медичної допомоги. Колись вона рятувала життя у рідній їй Доннечині в якості фельдшера «неотложки», сьогодні ж готує захисників тут, чиї навички врятують не одне життя, як у мирному житті так і під час бойових дій.


«Це навіть не робота якщо чесно, швидше виклик собі, моя відповідальність, перед бійцями, адже саме ті знання та навички, що їм передам я тут, вони зможуть використати там, тим самим вберегти себе і побратима, а для мене це принципово» – ділиться Олена

За час проходження служби Олена приймала активну участь у розробці кваліфікаційного стандарту базової підготовки рядового складу (ПР1) та курсу бойового медика, які були створені спільно із представниками операції UNIFIER. А минулого року мала за честь стати однією із перших інструкторів у структурі МВС, які пройшли курс бойового медика, щоб в подальшому  примножувати та передавати отримані знання курсантам.

Група інформації і комунікації НЦ НГУ