НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні в Одесі завершились  тижневі командно-штабні навчання “Непорушна стійкість-2020”, до участі в яких було залучено офіцерів Національної гвардії та представників інших державних силових відомств та держав-членів НАТО.

На заключний етап навчань завітали представники керівництва НАТО, посли понад 20 країн-партнерів, віцепрем‘єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина, перший заступник командувача Національної гвардії України – начальник штабу генерал-лейтенант Володимир Кондратюк, представники інших складових сил безпеки та оборони України, державних та приватних компаній.

«Україна є дуже важливим партнером НАТО і багатьох країн-членів Північноатлантичного альянсу щодо питань, які стосуються боротьби з гібридними загрозами. Ці навчання – це перший елемент національної соціальної стійкості. І результати сьогоднішніх навчань будуть покладені в основу імплементації концепції з питань стійкості і ухвалення подальших рішень Уряду, парламенту, Президента України», – зазначила Ольга Стефанишина.

Під час даної фази учасники, які були поділені на синдикати за різними сферами діяльності, презентували плани подолання криз та наслідків гібридної агресії в Чорноморському регіоні.

Вікторія Кирпічнікова