НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Впровадження стандартів НАТО у підготовці як сержантів, так і офіцерів Національної гвардії України – пріоритетні напрямки роботи, що розглядалися під час зустрічі.

З метою надання дорадчої допомоги та здійснення належної координації проведення спільних заходів підготовки до Навчального центру, що дислокується у місті Золочів Львівської області, прибув керівник Групи радників з питань доктрини та освіти підполковник армії США Роберт Патрік Несбіт і його помічник.

Наші колеги ознайомилися з історією, структурою та основними завданнями Національної гвардії України та Навчального центру, а також із навчально-матеріальною базою центру.

Представники Групи радників з питань доктрини та освіти оцінили позитивні зрушення в підходах до навчання інструкторів, сержантів та спеціалістів у Навчальному центрі та запевнили в подальшій співпраці та підтримці.

«Співпраця Національної гвардії України та Групи радників з питань доктрини та освіти розвивається на всіх рівнях. Адже міцні взаємовідносини між сержантами і офіцерами є невід’ємним елементом будь-яких сучасних силових структур», – зауважив радник НГУ від Групи радників з питань доктрини та освіти DEAG майор Джастін Куш.

«Міжнародна співпраця – це пріоритетний напрямок у розвитку Навчального центру в євроатлантичному напрямку. Наші курсанти – це кваліфіковані професіонали, які завдяки впровадженню передового досвіду наших колег, стають сильнішими», – поділився т.в.о. начальника Навчального центру НГУ полковник Владислав Павіцький.

Група інформації і комунікації НЦ НГУ