НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

До Навчального центру НГУ з метою обговорення спільних здобутків та подальшого співробітництва прибула командир операції Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні підполковник Мелані Лейк із помічниками.

Під час зустрічі іноземні колеги ознайомилися із структурою та основними завданнями Національної гвардії України та Навчального центру НГУ, а також навчально-матеріальною базою та спільними успіхами. Також обговорили результати роботи та здобутки у впровадженні нових навчальних програм для новобранців, сержантів та спеціалістів та узгодженні питання щодо подальшої співпраці між Навчальним центром та представниками операції UNIFIER.

«Завдяки міжнародній підтримці наших друзів ми впроваджуємо нові напрямки підготовки в  Національній гвардії України, які створені відповідно до стандартів НАТО. Від  імені Командування військ Нацгвардії висловлюємо слова вдячності Канадським та Швецьким колегам за підтримку та внесок, який ви робите у наш розвиток», – поділився начальник служби координації підготовки у навчальних центрах департаменту професійної підготовки Головного управління НГУ полковник Дмитро Гуртовий.

Начальник Навчального центру НГУ полковник Михайло Кулик подякував колегам із Канади та Швеції за суттєву допомогу у розробці програм навчання, підготовці інструкторів та сержантів Навчального центру, надання всебічної допомоги для розвитку навчально-матеріальної бази.

«Міжнародна співпраця триває, хоча карантин вніс свої корективи. Завдяки обміну досвідом, який цікавий для обох сторін,  українська армія стає сильнішою з кожним днем, а випускники Навчального центру прибувають до своїх частин професійно підготовленими  до дій за призначенням», – поділився начальник Навчального центру НГУ полковник Михайло Кулик.

Підводячи підсумки, варто відзначити, що досягнуто домовленостей щодо подальшої співпраці та допомоги операції  UNIFIER  Навчальному центру. 

Група інформації і комунікації НЦ НГУ