НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час зустрічі з представниками операції UNIFIER обговорено результати роботи, здобутки та визначено подальший вектор сумісної роботи. Слід зауважити, що за час спільної роботи здійснено впровадження системного підходу в підготовку рядового, сержантського, інструкторського складу.

Досвід офіцерів та сержантів операції UNIFIER сприяє впровадженню якісних змін у діяльність Навчального центру та Національної гвардії України в цілому. Адже це спеціалісти високого класу, у яких є досвід участі в міжнародних миротворчих місіях у різних куточках світу.

Так під час зустрічі командир Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні підполковник Люк-Фредерік Жільбер зауважив що:

«Національна гвардія України стрімко розвивається та реформується, ми готові надалі допомагати українському війську ставати сильнішим.»

Представники операції UNIFIER та командування Навчального центру на знак плідної співпраці обмінялися пам’ятними сувенірами. Досягнуто домовленостей щодо подальшої співпраці.

Сильні разом!
Група інформації і комунікації НЦ НГУ