НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

10 грудня, в міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького, в рамках реалізації державної інформаційної політики з питань євроатлантичної інтеграції, відбулася презентація фотовиставки «НАТО-УКРАЇНА: спільні цінності, спільний шлях».

Виставка стала можливою завдяки тісній співпраці підрозділів стратегічних комунікацій Національної гвардії України, Генерального штабу ЗСУ, Прикордонної служби України,  Центру стратегічних комунікацій StratСom Ukraine та Центру інформації  й документації НАТО в Україні.

У межах експозиції представлені фото Державної прикордонної служби України, Збройних Сил України та Національної гвардії України, які демонструють впровадження фундаментальних цінностей НАТО на стратегічному та операційному рівнях для забезпечення безпеки та добробуту людини як ключового суб’єкта національної безпеки.

Проведення заходу дасть змогу подивитися на процес Євроатлантичної інтеграції України під іншим кутом і показати людям, що євроатлантична інтеграція та виконання стандартів НАТО не обмежуються співпрацею у військовій сфері.

За матеріалом офіційного вебсайту ДПСУ