НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

3 бригада оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана Національної гвардії України, що базується у Харкові, відзначила сьому річницю від дня заснування. Бригада, яка була сформована в умовах війни та загартована на лінії фронту, за ці роки пройшла героїчний бойовий шлях та вписала у свою історію чимало славетних сторінок.

Бойове хрещення 3 оперативна бригада пройшла у запеклих боях за Дебальцеве, Попасну, Кримське та Маріуполь. У лютому 2015 року під час бойових дій у Дебальцевому бригада зазнала перших втрат у боротьбі з російським агресором. Нині бійці бригади продовжують виконувати завдання на Сході країни.

Під час урочистого заходу хвилиною мовчання гвардійці вшанували пам’ять загиблих побратимів, які поклали своє життя за свободу та незалежність України. За час війни на Донбасі 3 оперативна бригада втратила сімох своїх воїнів.

«Я дякую всім, хто героїчно боронить нашу землю і демонструє мужність і звитягу, вірність військовій присязі та конституційному обов’язку. Ми пишаємось військовослужбовцями, які власним життям довели свою відданість Україні. Їх подвиг став прикладом для багатьох гвардійців. Сильний моральний дух, самовідданість та віру у перемогу наші воїни проявляють кожного дня, заради захисту інтересів нашої держави», – зауважив командир військової частини 3017 полковник Олександр Буравков.

Командир військової частини висловив особовому складу глибоку вдячність за відвагу та відданість військовому обов’язку. Під час урочистого шикування за досягнуті високі результати в службово-бойовій діяльності, зразкову військову дисципліну гвардійці бригади були нагороджені почесними грамотами та подяками.

Зі словами благословення до воїнів звернувся капелан військової частини 3017 отець Ігор Табака.

«Сьогодні варто згадати про гідність кожного з вас, бо саме ви формуєте велич нашої бригади. Божої ласки і кріпості духу на виконання свого обов’язку – служіння народу України», – зауважив капелан військової частини 3017 отець Ігор Табака.

На завершення оркестр військової частини подарував присутнім яскраві музичні номери.

Анастасія Павленко