НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

День Матері – зворушливе і тепле свято, саме тому відзначаємо його такої ніжної й красивої пори – у середині травня. І зовсім скоро святкуватимемо й вітатимемо найдорожчих – тих, хто дав життя, з кого почався земний шлях кожного з нас.

Усі ми з дитинства й до кінця наших днів несемо в душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка втілює у собі ніжність і доброту усього світу, розуміння і прийняття, вселенську й безумовну любов і всепрощення.

Уже напередодні, аби створити матусям святковий настрій та нагадати усім, хто має мам, про це красиве та важливе свято, хмельницькі гвардійці приготували ніжні квіти та вирушили на вулиці міста з привітаннями та найкращими побажаннями для жінок, які здійснили таку важливу місію – дали життя, які горді називатися прекрасним словом – Мама.

«Особисто для мене це дуже важливий і значний день – день, коли ми вітаємо своїх матерів, – розповідає солдат строкової служби Володимир Лопата, – хоч я цього року зможу привітати свою маму лише телефоном, зате мені випала нагода привітати інших мам тут, у місті, де я проходжу службу. Це дуже приємно – подарувати квіти й сказати теплі слова з найкращими побажаннями жінкам, які подарували життя своїм дітям».

Хмельничанки, які отримали квіти й привітання від гвардійців, були зворушені та приємно вражені.

«Це так несподівано і дуже приємно. У нас у родині також прийнято, що у День Матері діти вітають маму, але дуже зворушливо отримати теплі слова та квіти до свята від військових, адже їхні мами, напевно, зараз далеко і, думаю, що вони в обличчі нас, мам-хмельничанок, поздоровили й своїх рідних матусь. Дуже гарна ініціатива, дякуємо!» – ділиться Світлана, мама двох діток.

Марина Березюк

фото автора