НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів Національної гвардії відбулась зустріч з наймолодшим в історії володарем титулу найсильнішої людини планети стронгменом Олексієм Новіковим.

Під час зустрічі з гвардійцями Олексій розповів, як прийшов у спорт, яким був його шлях до перемог і завдяки чому він став найсильнішою людиною світу.

«З юних років я захоплювався командою стронгменів Василя Вірастюка, для якої мій дідусь робив металеві знаряддя для тренувань. А потім сам розпочав багато тренуватись, а головне повірив у свій талант», – розповів на початку зустрічі Олексій Новіков.

Молодому стронгмену доводилось чути, що нічого у нього не вийде, що такий спорт йому не потрібен. Але юнак робив те, що подобається і став першим. Нині Олексій Новіков є володарем чотирьох титулів «Найсильніша людина України», а його рекорд – «Йок, пронесений на плечах, вагою 530 кг», є у книзі рекордів.

 

«Щоб класно робити свою роботу треба її любити, і тоді ти досягнеш успіху і отримаєш задоволення від того, що ти робиш. Це треба зрозуміти і все обов’язково вийде», – поділивсь формулою успіху Олексій.

У свої двадцять п’ять років крім світових спортивних перемог він має дві вищих освіти – це з міжнародної економіки та інноваційних технологій ресторанного бізнесу. Але на цьому він не зупиняється – продовжує навчатися, адже вважає, що розвиток людини – це двигун життя.

«Ми всі чоловіки і несемо відповідальність не лише за себе, а в першу чергу за свою сім’ю, батьків, країну, яку всі ми зараз захищаємо. І не треба боятись цієї відповідальності, а сприймати все як є і тримати удар», – зазначив стронгмен.

Особлива розмова відбулась і на рахунок ведення здорового способу життя. Олексій відповів і на запитання, що стосувались, як його спортивної кар’єри, так і простих життєвих ситуацій.

«Кохана дівчина, сім’я, досягнення своєї цілі – це справжнє життя і воно принесе вам найбільше задоволення і повагу близьких», – сказав Олексій Новіков.

А на згадку про зустріч гвардійці подарували Олексію гвардійський берет та пам’ятні подарунки з логотипами Національної гвардії України і Міжнародного центру.  

«Щиро дякуємо, що завітали до нас на зустріч. Ми пишаємось Вами – українським стронгменом, який підкорив своєю силою світ. Переконаний, що ваші перемоги та побажання дадуть натхнення молодим гвардійцям, які тільки розпочинають свою життєву кар’єру», – сказав начальник Міжнародного центру полковник Олександр Крячко.

Нагадаємо, що український стронгмен Олексій Новіков переміг у турнірі «The World’s Strongest Man-2020», який відбувся у листопаді у Флориді, США. Так, 24-річному силачу, вдалось повернути в Україну звання найсильнішої людини планети вперше за останні 13 років. До нього таке звання здобував українець Василь Вірастюк.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ