НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У військовій частині 3028 Західного ОТО Нацгвардії відбулись змагання на першість з прикладної та практичної стрільби з бойової зброї. Військовослужбовці жінки та чоловіки військової частини взяли участь у змаганнях із прикладної стрільби. 6 учасників із 5 команд, які представляли кожен підрозділ виборювали право називатись кращими в індивідуальному змаганні.

 

 

Змагання відбувались на стрільбищі військової частини та включали вправи з бойової зброї АКМ та пістолета Макарова. Гвардійці виконували чотири різних вправи за часом, технікою виконання та видом зброї. Кожна вправа мала чітко визначену прикладну спрямованість.

 

«Швидкість, витривалість, психологічна стійкість та влучність – ось якості, які необхідні сьогодні нацгвардійцям під час виконання службово-бойових завдань. Сьогодні в нас погіршенні погодні умови, а це означає, що виконання вправ буде максимально наближене до бойового. Подібні змагання потрібні для підвищення рівня професійної підготовленості та спеціальних навичок зі стрільби з вогнепальної зброї», – розповів начальник фізичної підготовки та спорту частини капітан Олександр Дзюбенко.

 

Змагання проходили за правилами Військово-спортивних багатоборств прикладної стрільби, що передбачають динамічні вправи з поєднанням швидкості та влучності.

 

«Дуже цікаво було спробувати себе на влучність та швидкість. Суперники були сильні, справжні професіонали у стрільбі», – ділиться враженнями старший солдат Юлія Ліпська. Переможниця в особистій першості із кульової стрільби з пістолета.

 

Бійці змагались зі стрільби в інтенсивному режимі, без перерв. Такі вміння надзвичайно важливі у реальних бойових ситуаціях під час виконання службово-бойових завдань.          
За підсумками змагань І місце виборола команда 1-го батальйону, ІІ місце виборов 2-й батальйон, ІІІ місце посіла рота розвідки.

 

Команди – призери були нагороджені кубками. Військовослужбовці призери – грамотами та медалями. Згодом, кращі бійці полку покажуть свої здібності на чемпіонаті Західного ОТО.

 

Микола Коваль