НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці військових частин Національної гвардії України відзначають 7-му річницю створення Національної гвардії України.

«Держава високо цінує своїх захисників. Втім, найвищою платою за нашу нелегку ратну працю залишаються шана і повага простих українців, довіра народу, авторитет у суспільстві, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Соколовський. – Від щирого серця бажаю вам всім наснаги, професійних успіхів, міцного здоров’я, мирного неба над головою, впевненості у собі та у своїх силах. Зі святом, з Днем Національної гвардії України!».

У всіх військових частинах Національної гвардії України з нагоди свята із забезпеченням карантинних вимог відбуваються урочисті заходи.

 

 

Впродовж декілька днів, з 22 по 25 березня, з нагоди відзначення 7-ої річниці НГУ, представники військових частин вшанували та відвідали сім’ї загиблих військовослужбовців, що віддали найцінніше – своє життя.

«Кожне ім’я нашого воїна – це приклад відданості Військовій присязі, сила духу і вищі людські чесноти для наслідування теперішньому та майбутньому поколінням. Я запевняю Вас, що в нашому військовому однострої назавжди залишаться імена наших побратимів за їх героїчний подвиг», – наголосив під час спілкування з батьками заступника командира по роботі з особовим складом майор Дмитро Мартишко.

Відповідно до Наказу командувача Національної гвардії України генерал-полковника Миколи Балана, гвардійці військових частин передали нагороди рідним та близьким загиблих.

 

«Маю за честь сьогодні завітати до домівок родин героїв-нацгвардійців та передати відзнаки,зазначив заступник командира військової  частини 3053 зі служби Андрій Семенюк, – Біль рідних не передати словами, ми розділяємо їхню скорботу, і наше командування, усі гвардійці військової частини намагаємося всіляко допомагати сім’ям загиблих, аби вони завжди відчували нашу підтримку, турботу, могли, у разі потреби, звернутися та отримати допомогу й розуміння. І надалі робитимемо усе від нас залежне. Велика пошана рідним. Героям слава!»

 

«Ми завжди будемо пам’ятати та із вдячністю схиляти голову перед полеглими захисниками нашої держави. Дякуємо батькам за те, що виховали справжніх патріотів України. Їх подвиг ніколи не піде у забуття», – зазначив полковник Василь Шуфрич.

За 7 років існування Національна гвардія України продемонструвала свою ефективність та спроможність у захисті України як на лінії зіткнення, так і в виконанні завдань за призначенням на мирних територіях.

 

Кожного дня бійці Національної гвардії України ризикують своїм життям, щоб у домівках людей панував мир та злагода. Це ціна мирного життя, ціна безпечних вулиць.

Кращі військовослужбовці були нагороджені подяками, грамотами, орденами, відзнаками командувача Національної гвардії України.

Місцеві громади в містах дислокації військових частин також вітають нацгвардійців із професійним святом.

За матеріалами військових частин