НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, 21 серпня 2021 року в Палаці Спорту відбувся турнір з рукопашного бою на «Кубок Президента України» серед збірних команд Збройних Сил України та інших, утворених відповідно до законів  України, військових формувань,  правоохоронних органів і рятувальних служб.

Організатори – Міністерство молоді та спорту України, Управління державної охорони України та Всеукраїнська федерація рукопашного бою кажуть, що захід присвячений 30-й річниці Незалежності України.

 

У турнірі брали участь команди Головного управління розвідки, Державного бюро розслідувань, Департаменту виконання кримінальних покарань, Державної прикордонної служби України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Збройних Сил України, Національного антикорупційного бюро України, Національної гвардії України, Національної поліції України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Служби судової охорони України, Управління державної охорони України.

 

Національну гвардію на чемпіонаті представляли 2 команди по 7 гвардійців із рукопашного бою у особисто-командній першості у розділі «Дозований контакт» та одна команда з 5 військовослужбовців у розділі «Демонстрація техніки».

За результатами чемпіонату збірні команди у розділі «Дозований контакт» посіли третє (за яке отримала кубок) та п’яте місце, а у розділі «Демонстрація техніки» перше місце та омріяний Кубок президента.

У особистій першості гвардійці вишикувалися таким чином:

Перше місце – Петро Давиденко у ваговій категорії 90 кг, друге місце отримав Вадим Бурчак, вагова категорія 80 кг, а на третю сходинку зійшли 5 військовослужбовців:

Дмитро Бородін, вагова категорія  60 кг

Андрій Кучеренко – 65 кг

Віталій Красножон – 75 кг

Павло Пінзул – 80 кг

Данило Гуцол понад 90 кг

Правоохоронці та військові змагалися у семи вагових категоріях із застосуванням технік з різних видів єдиноборств. Серед учасників понад 50 майстрів спорту України, 20 осіб – майстри спорту міжнародного класу та понад 10 учасників є заслуженими майстрами спорту.

Збірні команди Національної гвардії були представлені переможцями всеукраїнських та міжнародних Чемпіонатів з рукопашного бою, бойового самбо, змішаних єдиноборств та дзюдо.

«Попередній відбір був проведений на навчально-тренувальному зборі. Саме там керівництво спортивного клубу НГУ відібрало найбільш кваліфікованих та підготовлених військовослужбовців. Згодом, на основі відбору сформували 2 команди», – каже начальник служби організації спортивної роботи відділу фізичної підготовки Департаменту професійної підготовки ГУ НГУ полковник Сергій Забродський.

Юрій Радченко – президент Всеукраїнської федерації рукопашного бою каже, що рукопашний бій є фундаментом підготовки Збройних сил та правоохоронних органів України.

«Сьогодні у турнірі брали участь кращі команди-представники силових структур та відомств. Національна гвардія завжди є претендентом на перемогу у подібних змаганнях, тому, і сьогодні Національна гвардія  показала свій високий результат як завжди», – каже Юрій Радченко.

До речі, для Федерації з рукопашного бою ці змагання є вибірковими, адже, найкращі спортсмени будуть зараховані до складу Збірної команди України, яка представлятиме країну на Чемпіонаті світу з рукопашного бою -2021.

Пресслужба НГУ

Фото Володимира Черняка та Анастасії Салашної