НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Миколаєві пройшов Кубок Південного регіону України з жиму штанги лежачи. У змаганнях взяли участь військовослужбовці військових частин, представники МВС, ДСНС, силових структур та учасників бойових дій.

Спортсмени показали свої навички в жимі лежачи. Гвардієць військової частини 3039 старший лейтенант Дмитро Сабін, виступав у відкритій категорії та серед представників силових структур у ваговій категорії 105+кг.

«Перша спроба ‒ 160 кг. Друга спроба у 170 кг не зайшла. На третю спробу 170 взяв. Думав, буде краще, але все одно ж добре. Буду і надалі тренуватися і здобувати призові місця», ‒ зазначив Дмитро.

Три спроби та бажане перше місце серед найважчих учасників змагання подолавши вагу у 170 кг. І нарешті два кубка в руках у нацгвардійця за перше місце у ваговій категорії “105+” та перше місце у «абсолютній першості».

«Здивували військовослужбовці. По-перше, своєю фізичною формою. Наприклад, Національна гвардія України, 36-та окрема бригада та 299-та бригада тактичної авіації виставили дійсно сильних спортсменів, котрі навіть на помості серед спортсменів можуть завойовувати призові місця», ‒ розповів керівник Миколаївської міської федерації пауерліфтингу Сергій Палієнко.

 

Дмитро Горбачик