НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Головному управлінні НГУ відбулась робоча зустріч офіцерів управління зв’язку та інформатизації ГУ НГУ із військовими Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних Сил Канади в Україні (операція «UNIFIER»).

Основною темою обговорення стала можливість співробітництва за напрямком вдосконалення системи зв’язку, інформатизації та кібербезпеки.

Зі структурою та завданнями підрозділів зв’язку Національної гвардії України канадських військових ознайомив генерал-майор Володимир Щербина, начальник управління зв’язку та інформатизації ГУ НГУ.

Участь у нараді також взяли представники служби кібернетичного захисту інформаційно-телекомунікаційних мереж ГУ НГУ полковник Сергій Наумич та капітан Костянтин Сидюк.

Своєю чергою капітан Нейтан Кейв, офіцер з питань кібербезпеки операції «UNIFIER», запевнив українських партнерів в готовності надати допомогу з питань, що становлять інтерес НГУ.

Під час заходу було обговорено питання, що стосуються організаційно-штатної структури підрозділу кібернетичного захисту, керівних документів, пріоритизації завдань служби кібернетичного захисту.

У результаті зустрічі було досягнуто попередніх домовленостей щодо напрямків подальшого співробітництва українських та канадських військових у сфері кібернетичного захисту.

Пресслужба НГУ