НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Головному управлінні Національної гвардії України відбулась робоча зустріч командування НГУ з делегацією Міністерства внутрішніх справ Держави Катар.

Іноземних представників ознайомлено зі структурою, основними завданнями та функціями Національної гвардії України, її роллю та місцем в системі безпеки та оборони країни. У складі делегації МВС Катару були присутні представники Служби внутрішньої безпеки Держави Катар «Лехвія».

Довідково: Національну гвардію України та «Лехвію» Держави Катар об’єднує членство у Міжнародній асоціації сил жандармерії та поліції у статусі військової установи FIEP.

Крім того, делегацію було ознайомлено з Міжнародним міжвідомчим багатопрофільним центром підготовки підрозділів НГУ, його діяльністю та спроможностями щодо підготовки особового складу.

Іноземних колег зацікавила перспектива залучення військовослужбовців Держави Катар до спільних заходів підготовки з нацгвардійцями на базі Міжнародного центру. Українська сторона підтвердила можливість такої підготовки для іноземних партнерів. 

Крім того, українська сторона запропонувала започаткування співробітництва та обмін досвідом за іншими напрямками, що становлять взаємний інтерес.

Іноземна делегація висловила вдячність та готовність до розвитку подальшої співпраці.

На завершення зустрічі, сторони висловили сподівання щодо розвитку двостороннього співробітництва.

Пресслужба НГУ