НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

12 червня командувач Національної гвардії генерал-полковник Микола Балан разом з першим заступником секретаря РНБО генерал-полковником Михайлом Ковалем прибули в район проведення ООС здійснити перевірку підрозділів НГУ на Маріупольському напрямку. Завітала робоча група, зокрема, і у військові містечка окремого загону спеціального призначення «Азов» військової частини 3057 Нацгвардії України.

У межах візиту Микола Балан відзначив підготовку і вмотивованість особового складу, якість виконання підрозділами НГУ поставлених перед ними бойових завдань та рівень їхньої взаємодії з підрозділами інших військових формувань.

Генерал-полковник Михайло Коваль оцінив підготовленість особового складу Нацгвардії, відмітив, що командири та особовий склад готові до дій у випадку різких змін оперативної обстановки.

«Підрозділи Національної гвардії України з кожним днем розвиваються і підвищують свої бойові спроможності. Це доводять результати їх служби, зокрема, і в районі проведення ООС. І сьогодні можу сказати, ми в повному обсязі готові виконувати покладені завдання на всіх лініях оборони», – зазначив командувач Національної гвардії України.

Пресслужба НГУ ОС