НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

За сприяння Київського обласного центру зайнятості тричі на тиждень впродовж липня та серпня 2021 року для шукачів роботи та всіх, хто цікавився здобуттям вищої освіти у відомчому вищому навчальному закладі, фахівцями Іміджево-видавничого центру спільно з військовою частиною 3018 проводилися інформаційні та роз’яснювальні заходи, спрямовані на повне та якісне інформування громадян України про військову службу за контрактом, правил прийому до вищих вузів нацгвардії. Під час проведення офлайнових заходів в містах Бровари, Васильків, Вишгород, Обухів, Макарів, Ірпінь, Бориспіль, Біла Церква Київської області залучався спеціальний інформаційний автомобіль «Мобільний агітаційний комплекс». З нього демонстрували відеоролики про Національну гвардію України та кожен бажаючий дізнавався від відділу комплектування, як вступити до лав військового формування з правоохоронними функціями.

«Бути військовим, захищати свою Батьківщину, своїх рідних – обов’язок кожного громадянина України. Тож будемо запропоновувати усім бажаючим приєднатися до лав Національної гвардії України», – зазначив голова Обухівської міської ради Олександр Левченко під час одного з рекрутингових заходів у місті.

На вебінарах, які проводилися у центрах зайнятості Київської області, шукачам роботи та майбутнім абітурієнтам доводилась інформація про вакантні посади, правила прийому до відомчих вищих навчальних закладів Нацгвардії, наявні факультети і напрямки підготовки, професійні перспективи та соціальні гарантії.

Заходи викликали широкий резонанс серед їх учасників. Завдяки таким рекрутинговим кампаніям до відділу комплектування НГУ постійно надходять дзвінки та звернення зацікавлених громадян у працевлаштуванні та навчанні в лавах Національної гвардії України. Наразі, обговорюється питання щодо проведення подальших планових заходів як в онлайн, так і офлайн-форматах міста Києва та Київської області.

Відділ комплектування Іміджево-видавничого центру НГУ