НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

07 липня 2021 року у Головному управлінні Національної гвардії України відбулась робоча зустріч начальника відділу  інформаційного, духовного та культурного забезпечення управління по роботі з особовим складом департаменту персоналу Головного управління Національної гвардії України полковника Василя Пилипенка, офіцерів цивільно-військового співробітництва Іміджево-видавничого центру Нацгвардії з Головою правління Громадської організації «Рух «Здорова нація» Світланою Вознесенською.

З 16 квітня Національна гвардія України долучилась до Всеукраїнського антинаркотичного просвітницького проекту «Я ЛЮБЛЮ ЖИТТЯ! Я КАЖУ НАРКОТИКАМ – НІ!».

Під час робочої зустрічі обговорювались перспективи і питання подальшої співпраці Національної гвардії України в області антинаркотичної профілактики. У рамках зазначеного проекту представниками Громадської організації  «Рух «Здорова нація» за підтримки Міжнародного Фонду «За світ без наркотиків» для просвіти особового складу Нацгвардії були передані інформаційні антинаркотичні матеріали «Правда про наркотики», «Правда про марихуану», «Правда про алкоголь» і «Правда про синтетичні наркотики».

Довідково: Співпраця Національної гвардії України з Громадською організацію  «Рух «Здорова нація» почалася з 2018 року і триває по теперішній час. У 2019 році група фахівців різних галузей, у тому числі представник Національної гвардії України були запрошені Міжнародним Фондом «За світ без наркотиків» у м. Відень, в Організацію Об’єднаних націй, де була презентована антинаркотична просвітницька програма «Вся правда про наркотики» та доведена її ефективність в інших країнах.

 

Пресслужба НГУ