НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У столиці з 15 по 18 червня у Національній академії внутрішніх справ відбувся турнір з футболу «Кубок міністра внутрішніх справ – України 2021».

Боротьба велася серед команд Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії та закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС.

Усього ж за звання кращої футбольної збірної змагалося 8 команд.

Національна гвардія упродовж всіх днів зіграла 5 матчів.

НГУ- ДПСУ (0:1), НГУ- ДПП (7:0), НГУ – НАВС (1:0). У півфіналі: НГУ- ХНУВС (0:2), а в грі за третє місце  НГУ- ДПСУ (3:0).

За словами начальника відділу фізичної підготовки департаменту професійної підготовки  ГУ НГУ полковника Андрія Мелешка турнір з футболу проводиться традиційно задля підвищення рівня спортивної майстерності, зміцнення здоров’я та підвищення працездатності військовослужбовців та службовців силових відомств, які входять до системи МВС.

«Ми грали з сильними у технічному плані суперниками, тому маємо такі результати. Гвардійські гравці засмучені результатом, бо вони прагнули перемогти, але маємо надію, що наступного року ми покажемо зіграємо краще, адже посилимо нашу підготовку та тактику нашої команди».

 

Пресслужба НГУ