НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні до столиці прибув вже четвертий гелікоптер Airbus Н-225, що постачається до Національної гвардії України у рамках розбудови Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС України.

До кінця поточного року авіація Національної гвардії має поповнитись ще 3-ма гелікоптерами французької компанії.

Станом сьогодні Нацгвардія вже має у своєму арсеналі 4 сучасні повітряні судна, пілоти яких пройшли теоретичне і практичне навчання у своїх колег у Франції.

Заплановано розширити парк Нацгвардії до 12 гелікоптерів, які використовуватимуться для оперативного переміщення особового складу на великі відстані для виконання визначених завдань, евакуації хворих та поранених, здійснення пошуково-рятувальних заходів.

За словами Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, Єдина система авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС України стане третьою за потужністю в Європі після Франції та Німеччини. Українські рятувальники, гвардійці та поліцейські одними з перших використовуватимуть надсучасні гелікоптери. Головна мета цього проєкту – забезпечити правоохоронців сучасною технікою для виконання їхніх завдань. Цей проект – яскравий приклад ефективної співпраці між Європейським Союзом і Україною та беззаперечно величезний стрибок у технічному забезпеченні підрозділів МВС, та Нацгвардії зокрема.

Гвардійці опановують нову техніку та створюють умови для її експлуатації.

Нагадаємо, що перший гелікоптер Airbus Helicopters H225 до Гвардійської авіаційної бази прибув 21 грудня 2018 року, другий у грудні 2019 року, третій у травні 2021 року.

Пресслужба НГУ