НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні до столиці прибув третій гелікоптер Airbus Н-225, що постачається до Національної гвардії України у рамках розбудови Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС України.

До кінця поточного року авіація Національної гвардії має поповнитись ще 4-ма гелікоптерами французької компанії.

Станом сьогодні Нацгвардія вже має у своєму арсеналі 3 сучасні повітряні судна, пілоти яких пройшли теоретичне і практичне навчання у своїх колег у Франції. Загалом у планах НГУ розширити парк до 12 гелікоптерів, які використовуватимуться для оперативного переміщення особового складу на великі відстані для виконання визначених завдань, евакуація хворих та поранених, здійснення пошуково-рятувальних заходів, – зазначив командувач НГУ генерал-полковник Микола Балан.
 
Як раніше зазначав Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Єдина система авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС України стане третьою за потужністю в Європі після Франції та Німеччини. Українські рятувальники, гвардійці та поліцейські одними з перших використовуватимуть надсучасні гелікоптери. Головна мета цього проєкту – забезпечити правоохоронців сучасною технікою для виконання їхніх завдань. Цей проект – яскравий приклад ефективної співпраці між Європейським Союзом і Україною та беззаперечно величезний стрибок у технічному забезпеченні підрозділів МВС, та Нацгвардії зокрема.
 
Гвардійці опановують нову техніку та створюють умови для її експлуатації. В Олександрії наразі завершується будівництво нових ангарів для зберігання та обслуговування французьких гелікоптерів.
 
Нагадаємо, що перший гелікоптер Airbus Helicopters H225 до Гвардійської авіаційної бази прибув 21 грудня 2018 року, другий у грудні 2019 року.
 
Пресслужба НГУ