НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Національна гвардія України долучилася до благодійної акції Злученого Українського Американського Допомогового комітету, яка передбачає доставку в район проведення операції Об’єднаних сил 2500 великодніх пасок. Вони були вироблені хлібокомбінатом “Київхліб”.

«Пасочка, яку ми сьогодні передаємо для наших воїнів на передову випечена суто з натуральної сировини. В рамках сьогоднішньої благодійної акції ми передаємо 2500 пасочок. Загалом, ми плануємо цьогоріч випустити в цьому цеху 51 тону пасок», – розповів виконавчий директор цеху № 8 “Київхліб” Роман Дубовик.

Ця акція відбувається завдяки українцям, які живуть за океаном. Вони незважаючи на проблеми, які є у них в США, все ж таки не забувають про Україну.

«Ця акція присвячена тріумфу великої Божої сили. Ми її проводимо для військових, які захищають Україну, які ризикують кожною хвилиною свого життя. Цю акцію ми також проводимо і для тих, кому непросто зараз живеться в районі проведення операції Об’єднаних сил: для діток, для людей похилого віку. І ми дуже радіємо, що з 2015 року ми проводимо цю важливу благодійну акцію разом із Національною гвардією України» – зазначила голова філіалу Злученого Українського Американського Допомогового комітету в Україні Віра Принько. – «І я дуже тішуся тим, що наші військові, нацгвардійці також попробують ці пасочки і в них буде гарний святковий настрій».

Капелан протоієрей Іван Михайлишин освятив паски перед їх завантаженням та побажав усім божого благословення напередодні Великодня.

«Ми доставимо ці пасочки спочатку в Слов’янськ, а вже звідти вони передаватимуться до спеціалізованих навчальних закладів у Луганській та Донецькій областях та особового складу НГУ, який виконує завдання в районі проведення ООС», – наголосив начальник служби з питань військового духовенства (капеланської служби) Головного управління НГУ полковник Олександр Іздебський.

Віра Принько також висловила велику вдячність керівництву Нацгвардії за взаємодію і українцям в Америці за їхні пожертви.

Довідково

Злучений Український Американський Допомоговий комітет, членами якого є переважно американці українського походження, під керівництвом президента доктора Лариси Кий спрацює з Національною гвардією України з самого початку проведення АТО.

Неодноразово Комітет передавав військовослужбовцям теплу білизну, а дітей поранених та загиблих на сході країни військовослужбовців щороку заохочують різноманітними подарунками.

Завдяки Комітету, неодноразово діти військовослужбовців НГУ, учасників АТО/ООС, проходили курс оздоровлення та відпочинку в оздоровчому таборі “Опілля”, що розташований на Івано-Франківщині.

За сприяння цієї волонтерської організації до медичного центру НГУ “Нові Санжари” надійшло новітнє реабілітаційне обладнання на загальну суму близько 50 тисяч доларів США.

Щороку до Дня Святого Миколая філія Комітету надає подарункові набори для дітей загиблих та поранених військовослужбовців НГУ, а також вихованців дитячих спеціалізованих установ та закладів, якими опікуються підрозділи Нацгвардії.

Пресслужба НГУ