НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

На виконання доручення міністра внутрішніх справ в Умані створено міжвідомчий оперативний штаб, до складу якого увійшли представники Нацполіції, ДСНС, Нацгвардії та міграційної служби.

Сьогодні, 4 вересня, в місті Умань розпочав роботу міжвідомчий оперативний штаб під головуванням начальника ГУНП в Черкаській області Михайла Куратченка. До складу штабу включені представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії України, Державної міграційної служби та Національної поліції України.

«Для оперативного реагування на всі події під час святкування Рош га-Шана сьогодні розпочав роботу міжвідомчий оперативний штаб. Зокрема визначено основні завдання із забезпечення правопорядку у місці паломництва та організації реагування на всі події, у тому числі техногенного характеру», – повідомив Олександр Фацевич. 

Також перевірено організацію несення служби на локаціях, де проходять урочисті заходи з відзначення Рош га-Шана, та роботи ситуаційного центру Національної поліції України.

Нагадаємо, разом із поліцейськими та нацгвардійцями працюють поліцейські Держави Ізраїль, які прибули 3 вересня. До складу іноземної делегації входять представники вибухотехнічних підрозділів, спецпідрозділів, оперативних служб, які також надають допомогу українській поліції в забезпеченні порядку та комунікації із паломниками.

Управління комунікації Національної поліції України