НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Гвардійці військової частини 3056 повторно приступили до виконання завдань з охорони громадського порядку на території Херсонської обласної інфекційної лікарні ім. І. Г. Горбачевського.

«Згідно з останнім рішенням ТЕБ та НС щодо профілактики збільшення кількості хворих на COVID-19 в області, знову виникла потреба в посиленому контролі території інфекційної лікарні», – зазначив заступник командира військової частини капітан Олег Ліщишин.

Цього разу графік чергувань та правила пропуску не змінюються. Гвардійці чергуватимуть цілодобово у три зміни, з використанням засобів індивідуального захисту.

Згідно з рішенням керівництва медичного закладу, вхід та в’їзд до лікарні буде обмежено тимчасовим контрольно-пропускним пунктом. Для проїзду на територію лікарні допускається лише службовий транспорт.

Вхід громадян для передачі речей хворим на стаціонарі та здача аналізів дозволяється виключно у встановлений в лікарні період часу. Просимо ставитись до обмежень з розумінням та дотримуватися маскового режиму.

Аліна Кобець