НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Затримані крадії, особи, що перебувають в розшуку за скоєні злочини та шахраї – саме такими були результати несення служби з охорони громадського порядку правоохоронцями в районі проведення ООС за останній тиждень.

Третього вересня у місті Райгородок Донецької області особовим складом патрульного батальйону військової частини 3035 разом з працівниками поліції, були затримані 13 громадян за вчинення ними адміністративних правопорушень, порушення правил торгівлі, виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його виготовлення, а також за порушення правил адміністративного нагляду.

Цього ж дня під час повернення з патрулювання у населеному пункті Попасна гвардійці помітили підозрілу особу, яка при наближенні військового автомобіля різко змінила напрямок руху та намагалася втекти. Патрульні наздогнали втікача та викликали наряд поліції. Після проведення поверхневого огляду у громадянина було виявлено 2 предмети, ззовні схожі на запали для ручних гранат.

Спільний автопатруль затримав підозрілу особу, яка за зовнішніми ознаками підпадала під орієнтування. Після перевірки документів виявилося, що громадянин дійсно перебуває у розшуку за скоєння кримінального злочину, передбаченого ч.1 ст.185 КК України «крадіжка». Затриманого було доставлено до Слов’янського ВНП у Донецькій області для проведення подальших слідчих дій.

Спільний автопатруль у населеному пункті Миколаївка Донецької області затримав особу, що перебуває у розшуку за шахрайство. Підозрюваного було доставлено до Слов’янського ВНП у Донецькій області для проведення подальших слідчих дій.

Також патрульні гвардійці затримали молодика, під час огляду у якого було виявлено пакетик з речовиною рослинного походження сіро-зеленого кольору зовні схожою на «канабіс», вагою приблизно 5 грамів. Речовину вилучено, та відправлено на експертизу, громадянина затримано. Даний злочин кваліфікується за ознаками злочину передбаченого ч.1 статті 309 КК України «незаконне виробництво, виготовлення придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

4 вересня спільний піший патруль у населеному пункті Миколаївка на Донеччині помітив жінку, яка при появі правоохоронців поводилася дивно і помітно нервувала. Під час перевірки документів і поверхового огляду у останньої було виявлено мобільний телефон, який перебуває в розшуку. Громадянку було доставлено до Слов’янського ВНП у Донецькій області для проведення подальших слідчих дій.

Пресслужба угруповання НГУ в ОТУ «Північ»