НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Тернополі гвардійці 2 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України в парку Здоров’я помітили чоловіка, який намагався уникнути зустрічі з правоохоронцями. Було прийнято рішення здійснити поверхневий огляд, під час якого у даного громадянина було виявлено паперовий згорток з кристалічною речовиною білого кольору, вага вмісту 3 грами.

5 грамів ймовірних наркотичних речовин було виявлено військовослужбовцями військової частини 3055 у місті Рівному. На вулиці Буковинській було затримано громадянина, у якого знайшли паперовий згорток з зеленою речовиною рослинного походження. Приблизна вага склала 3 грами. Поліетиленовий пакет на застібку з порошкоподібною речовиною білого кольору зовні схожою на наркотичну, вагою 2 грами, було виявлено у чоловіка на вулиці Олени Теліги. Туди наряд прибув після повідомлення про те, що чоловік вчиняє домашнє насилля.

Під час несення служби з охорони громадського порядку протягом минулих вихідних нацгвардійці військової частини 3053  затримали кількох громадян, що мали при собі ймовірні наркотичні речовини. Загальна вага вилучених заборонених речовин  становила близько 18 грамів.

Один з таких випадків трапився вчора ввечері, 14 листопада, коли під час патрулювання на маршруті по Проспекту Миру, у Хмельницькому, військовий наряд помітив чоловіка, який  палив на території Дендропарку. У ході спілкування з молодиком та зробленого йому зауваження, щодо заборони паління в громадських місцях, той почав помітно нервувати та метушливо щось шукати по кишенях.  Як виявилося, під час поверхневої перевірки, 20-річний хлопець, мешканець одного з сіл поблизу Хмельницького, мав при собі пластмасову колбу з порошкоподібною речовиною білого кольору, зовні схожою на наркотичну. Приблизна вага речовини становила 2 грами.

У Вінниці, у суботу ввечері, нацгвардійці військової частини 3008 патрулюючи  Лісопарком, зупинили чоловіка, який підозріло поводився – почав швидко йти та озиратися, коли помітив військових. Під час поверхневої перевірки у 22–річного місцевого мешканця виявили два поліетиленових пакети  – близько 10 грамів рослинної речовини, ймовірно марихуани. Хлопець пояснив, що наркотична речовина  у нього для власного вживання.

За матеріалами з військових частин Західного ОТО