НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час несення служби з охорони громадського порядку у Суворовському та Дніпровському районах, нацгвардійці виявили чотирьох осіб, які мали при собі порошкоподібні речовини та затримали громадянина, який викрав мобільний телефон.

 

Так, гвардійці, проїжджаючи вулицею Університетська, побачили підозрілого чоловіка. Під час спілкування з правоохоронцями, він заперечував наявність у нього заборонених речовин. Проте, поверхневий огляд показав інше. В кишені громадянина було знайдено згорток, після чого він повідомив, що це “Фен”, вагою близько 20 г.

Також, цього ж дня, у зазначених двох районах нацгвардійці затримали та передали поліції три особи з ймовірними наркотиками “Солі”. Одного з громадян затримав наряд зі службовою собакою.

У Таврійському мікрорайоні автопатруль отримав виклик за лінією “102” з повідомленням про крадіжку. Гвардійці оперативно прибули на місце подій та отримали у потерпілого прикмети крадія.

Під час проведення пошукових дій, бійці помітили особу зовні схожу за описом заявника. Під час огляду речей, у нього було знайдено вкрадений мобільний телефон. Далі, чоловіка передали працівникам Нацполіції, а потерпілому повернули його майно.

 

Аліна Кобець