НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Щорічно, 23 серпня, відзначається вшанування багатовікової історії українського державотворення та державної символіки незалежної України  – День Державного Прапора.

Військовослужбовці НГУ, ЗСУ, працівники поліції та містяни показали незламну силу єдності українського народу. Через весь центр міста Покровська був пронесений 50-метровий блакитно-жовтий прапор.

Сьогоднішній день збагачений щирими посмішками, гордістю в очах та теплими словами шани від кожного українця.

«Ми пишаємось нашою державною символікою. Вона навіть входить в елементи форми одягу для всіх структур. Для нас честь брати участь в цьому мітингу, присвяченому Державному Прапору. Україна понад усе!», – розповідає майор Олександр Ковальчук.

Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні блакитний та жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу, з півночі до півдня – це вся Україна!!!

«Мені дуже сподобалось бути присутнім на сьогоднішньому заході. Наш прапор символізує силу, єдність та незалежність кожного громадянина України», – ділиться враженнями старший солдат Олег Янош.

Також гвардійці прийняли участь в урочистих заходах, які проводились в інших регіонах Донецької області, в місцях дислокації підрозділів НГУ в ОТУ «Схід». 

Аби вшанувати пам’ять усіх героїв України, які поклали життя заради вільного та незалежного життя кожного з нас, командир угруповання та інші військовослужбовці поклали квіти до пам’ятника захисникам України. Вічна їм пам’ять!

Пресслужба угруповання Національної гвардії України Об’єднаних сил