НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

За наказом Командувача Об’єднаних сил у Донецькій області відбулися масштабні міжвідомчі навчання. Головна мета тренувань – перевірка та підвищення рівня злагодженості між представниками різних структур зі складу ОС в умовах імовірної терористичної загрози.

Навчання відбувалися поблизу лінії зіткнення на Донбасі, в умовах, максимально наближених до реальних. Заключна фаза тренувань пройшла в прифронтовій Авдіївці.

Участь у навчаннях взяли представники штабу Об’єднаних сил, Збройних Сил, підрозділів Служби безпеки, Національної гвардії, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Учасники зборів відпрацювали алгоритм спільних дій із нейтралізації «диверсантів», які за легендою навчань, планували здійснити диверсію на стратегічному об’єкті та втекти з міста. Спецпризначенці поетапно відпрацювали комплекс спільних дій для виявлення та локалізації зловмисників, ліквідації потенційних наслідків надзвичайних ситуацій.

Силовики провели комплекс оперативно-розшукових, контррозвідувальних та фільтраційних заходів із виявлення та знешкодження умовних злочинців. Завдяки злагодженим діям усіх підрозділів, вони були своєчасно виявлені і затримані, а наслідки їх підривної діяльності – нейтралізовані.

Координаційна група відзначила ефективність задіяних сил і засобів, спрямованих на протидію терористичним проявам.

За підсумками навчань розроблено рекомендації з вдосконалення алгоритму дій підрозділів, задіяних в антитерористичних заходах у районі ООС.

Пресслужба НГУ ОС