НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці 3 батальйону 2 Галицької бригади Національної гвардії України взяли участь у дводенних антитерористичних навчаннях, проведених координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Закарпатській області. В рамках тренувань перевірялася готовність суб’єктів боротьби з тероризмом, протистояти диверсійним і терористичним загрозам.

Навчання проходили на територіях Мукачівського та Берегівського районів області. В них взяли участь підрозділи СБУ, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби, представники обласної державної адміністрації.

Серед завдань, покладених на військовослужбовців Національної гвардії, були посилення охорони громадського порядку силами спільних з поліцією піших патрулів та охорона об’єктів можливих терористичних посягань.

Про результативність дій військовослужбовців НГУ під час навчань, свідчить затримання двох умовних диверсантів, які за легендою прибули на територію регіону для вчинення «диверсії» на одному з об’єктів ЗСУ.

Проаналізувавши ефективність використання учасниками заходу сил та засобів,  координаційна група АТЦ відзначила високий рівень підготовки та взаємодії задіяних підрозділів.

Олександр Коробко