НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі Національної академії внутрішніх справ, що на Київщині, з 24 по 26 жовтня пройшов чемпіонат з практичної стрільби на кубок міністра внутрішніх справ України.

Участь у змаганнях взяли 10 команд з різних структур системи МВС. У тому числі за кубок міністра змагалась й команда з Національної гвардії України. Учасники виконували п’ять вправ стрільб з пістолета, за результатами яких, вони мали набрати максимальну кількість балів.

За словами президента Всеукраїнської федерації практичної та високоточної стрільби Олександра Мілюкова, усі вправи максимально наближені до тих ситуацій, які можуть статися під час виконання правоохоронцями службових завдань.

За результатами запеклої боротьби у фінал вийшли 8 кращих стрільців, серед яких був і нацгвардієць Володимир Пастернак. У загальному заліку команда Нацгвардії увійшла в п’ятірку кращих.

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський привітав учасників і нагородив переможців.

«Людина, яка займається стрільбою, має довіряти пістолету, який вона тримає, а також вірити в себе. А суспільство, яке довірило нам цю зброю, має вірити нам з вами. І саме від вашої вправності буде залежати рівень довіри суспільства до правоохоронців. Дякую, що попри всі складнощі служби ви продовжуєте удосконалювати свої стрілецькі навички, це однозначно важлива робота, яка допомагає професійній діяльності», – сказав він.

Організаторами чемпіонату виступили Департамент персоналу МВС, НАВС та Всеукраїнська федерація практичної та високоточної стрільби.

Пресслужба НГУ