НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Херсонські гвардійці приступили до забезпечення громадського порядку на території Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є.Є. Карабелеша шляхом патрулювання. Таке рішення командування військової частини прийняло на підставі клопотання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Гвардійці слідкуватимуть за дотриманням ізоляційно-обмежувальних заходів цілодобово шляхом несення служби у три зміни. До сьогоднішнього дня, лікарню охороняли бійці батальйону «Херсон», – розповів заступник командира військової частини 3056 капітан Олег Ліщишин.

Всі військові наряди, які залучаються до патрулювання закладів охорони здоров’я, забезпечуються засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими речовинами.

Нагадаємо, що з серпня 2021 військовослужбовці Нацгвардії охороняють територію Херсонської обласної інфекційної лікарні імені Г.І. Горбачевського. Окрім патрулювання території гвардійці також організовали тимчасовий контрольно-пропускний пункт, на якому проводять ізоляційно-обмежувальні заходи.

Аліна Кобець