НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У ході профілактичних заходів по протидії незаконному видобутку бурштину сирцю нацгвардійцями військової частини 3055 та працівниками поліції було виявлено дві помпи кустарного виробництва. Обидва випадки стались поблизу Мульчиць Варашського району, що на Рівненщині.

 

В Ужгороді під час несення служби з охорони громадського порядку, спільні піші патрулі поліції та військовослужбовців 3-го батальйону 2-ї Галицької бригади Національної гвардії України, затримали молодика з ймовірною наркотичною речовиною та чоловіка з предметом, схожим на кастет.

 

Близько 22-ої години, здійснюючи патрулювання в районі вулиці Гранітної, правоохоронці перевірили місце громадського відпочинку поблизу озера на ужгородському кар’єрі. На березі водойми вони помітили осіб, які розпивали алкогольні напої. Чоловіки поводилися надто підозріло, намагалися уникати прямих відповідей на прості запитання, відтак патрульними було прийнято рішення про їхню поверхневу перевірку. В 35-ти річного ужгородця виявили поліетиленовий пакет із загорнутою у фольгу зеленою речовиною рослинного походження, схожою на наркотичну. Її вага складала близько трьох грамів. На місці працювала слідчо-оперативна група Ужгородського районного управління поліції.

 

Інший піший патруль поліції та НГУ, близько дев’ятнадцятої години поблизу ужгородського автовокзалу помітив чоловіка з предметом у руці, схожим на кастет. З наближенням правоохоронців підозріла особа поводилися дуже агресивно. Ужгородця, 1978 року народження, довелося затримати на місці. Підозрілий предмет вилучено, його власника передано до Ужгородського РУП.

 

Олександр Коробоко

Аліна Новікова