НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

«Біль Чорнобиля у серці назавжди» – під такою назвою у Луцьку відбувся мітинг-реквієм, присвячений 35-ій річниці Чорнобильської катастрофи. До заходу долучилися військовослужбовці військової частини 1141 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Разом з ліквідаторами, волонтерами, активістами вони вшанували пам’ять тих, кого чорнобильської катастрофа позбавила життя.

 

«Чорнобильська трагедія торкнулася багатьох українських сімей, які до цього часу відчувають на собі страшні наслідки аварії. У когось вона забрала життя, у когось – батька, чоловіка, брата, товариша… Але саме завдяки мужності, самопожертві і високому професіоналізму тих, хто брав участь у ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи, ми з вами живемо», – наголосив голова Волинської обласної організації «Союз Чорнобиль України» Федір Рузак.

 

«Ми з повагою і вдячністю ставимося до людей, які брали участь у ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи. І в знак шани до них сьогодні приєдналися до заходу і посіяли квіти на алеї захисників», – розповів гвардієць Владислав Коврига.

 

Юлія Ковпак