НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Уперше в історії Україна сформувала збірну з 40 ветеранів та військовослужбовців, які представлять країну на міжнародних змаганнях Warrior Games в Орландо (штат Флорида, США), які відбудуться з 12 до 22 вересня 2021 року.

Це одна з найбільших збірних, які Україна відправляла на змагання такого типу. До її складу входять ветерани та діючі військовослужбовці ЗСУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби, Нацполіції, СБУ, а також добровільних формувань, які отримали поранення, були травмовані або захворіли під час або в результаті виконання службових обов’язків у зоні бойових дій ООС або під час миротворчих операцій за участі України з 1991 року.

Національну гвардію України будуть представляти 8 учасників: Дмитро Афанасьєв (м. Львів), Ігор Галушка (м. Львів), Левко Глуховецький (м. Київ), Євген Жар (м. Олександрія), Сергій Наумов (м. Київ), Богдан Оксентюк (м. Ковель), Родіон Сітдіков (м. Київ) та Владислав Шатіло (м. Чернігів).

Кожен з них боротиметься за медалі у різних адаптивних видах спорту: у штовханні ядра, метанні диска, баскетболі на візках, волейболі сидячи, велоспорті, гольфі, стрільбі з лука, плаванні, веслуванні на тренажерах тощо.

Довідково: Warrior Games організовує Міністерство оборони США, починаючи з 2013 року. Країни-учасниці: США, Україна, Австралія, Канада, Велика Британія, Грузія, Данія, Нідерланди.

Пресслужба НГУ