НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні, інструктори військової частини 3056 провели жваві та цікаві заняття з тактичної медицини та підбили підсумки результатів навчань новоспечених гвардійців, які незабаром складатимуть Військову присягу.

Для цього, навчальний підрозділ вирушив на відкриту місцевість, де бійці змогли уявити та відчути те, з чим може стикнулися військовослужбовець, який виконує завдання в районі бойових дій.

“З нацгвардійцями, які зараз проходять навчальний збір, три дні займалися інструктори з тактичної медицини за протоколом АС, – розповіла командир відділення інструкторів молодший лейтенант Вікторія Гриник, – Сьогодні наші бійці мали змогу показати все, що вони засвоїли на практиці. Для цього ми створювали стресові умови та дивилися, як вони будуть орієнтуватися кожен індивідуально та разом у команді”.

Як зазначила пані офіцер, результатом інструктори задоволені, адже навчальний підрозділ показав особисту зібраність окремих військовослужбовців та згуртованість колективу: “У встановлені строки гвардійці надавали домедичну допомогу, яка могла б дійсно знадобитися при реальних умовах та вчасно підтримували один одного”.

Аліна Кобець