НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

За словами начальника відділу цивільно-військового співробітництва полковника Віктора Голумбівського, гуманітарний вантаж вже упродовж 5 днів отримують дитячі будинки, інтернати, школи, дошкільні заклади. А саме в Торецьку, Щасті, Попасній, Миронівському, Верхньоторецькому, Авдіївці та інших населених пунктах. Серед 15-тонного вантажу: одяг, взуття, іграшки та інші необхідні речі для дітей. У рамках акції гвардійцям залишилося відвідати ще 10 навчальних закладів до 24 грудня.

Нагадаємо, стартувала акція «З надією в серці» 17 грудня. Її започаткували столичні учні, вчителі та батьки за ініціативи Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації. Це вже друга така допомога дітям, які навчаються у закладах, які розташовані в районі проведення ООС, від Деснянських закладів освіти міста Києва.

«Ваша допомога дуже доречна, адже, є діти, які цього дуже потребують. Отримані речі для маленьких діток ми направимо у дитсадочки Авдіївки. Раніше, з початком війни, допомогу надавали нашим малозабезпеченим родинам частіше, сьогодні такі візити рідкість, але дуже приємна, тим більше, перед новорічними святами. Наші діти найбільше потребують уваги, тому будь-яка турбота українців дуже цінна», – запевняє Олена Чорноморець, директорка Авдіївської ЗОШ № 6.

Більше у нашому відео:

Фото Анастасії Салашної та Анастасії Павленко,

відео Анастасії Салашної