НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Спільний піший патруль військовослужбовців Національної гвардії України та поліції під час охорони громадського порядку у місті Ужгород оперативно затримав крадія мобільного телефону.

 

Близько дев’ятнадцятої години на проспекті Свободи обласного центру Закарпаття до військовослужбовців Нацгвардії звернувся чоловік. Він повідомив, що після спровокованої невідомою йому особою сварки, у нього зник телефон, вартістю близько 2000 гривень. Потерпілий описав прикмети незнайомця та телефону. Невдовзі патруль затримав зловмисника. 27-річного підозрюваного у крадіжці передали до Ужгородського районного управління поліції, а телефон повернуто власнику.

 

За минулу добу у Тернополі гвардійці 2 батальйону 2 Галицької бригади двічі затримували осіб з ймовірними наркотичними речовинами. На вулиці Волинській військовослужбовці помітили двох осіб, які підозріло себе поводили. У одного з них було виявлено 2 грами речовини, що нагадувала наркотичну речовину «солі». Схожу на цю речовину було виявлено і у двох тернополян в парку Здоров’я.

 

Аліна Новікова, Олександр Коробко