НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Водії, які керують транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, або не мають права відповідної категорії  – саме таких правопорушників зупинили нацгвардійці на блок-постах в районі проведення ООС за останній тиждень.

Під час несення служби на блокпосту поблизу населеного пункту Широкий було зупинено транспортний засіб HUNDAI GETZ. Під час перевірки було встановлено, що водій знаходиться в стані алкогольного сп’яніння. По даному факту гвардійці сповістили співробітників Національної поліції. Згодом, інспектор Щастинського РВП ГУНП в Луганській області перевірив громадянина та склав протокол за порушення ст.130 КУпАП «Керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.

Також, військовий наряд Національної гвардії зупинив транспортний засіб ВАЗ 2101. Під час перевірки гвардійці встановили, що у водія відсутнє посвідчення на право керування транспортним засобом відповідної категорії. Дане порушення підпадає під санкцію ст. 126 ч.2 КУпАП «Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом».

Пресслужба НГУ в ООС